تاريخ انتشار : ٢١:١٤ ١/٩/١٣٨٧

تعداد خبرنگاران ادبی زیاد ولی اطلاع رسانی ضعیف است
رضا امیرخانی از افزایش خبرگزاری‌های مرتبط با ادبیات انتقاد کرد و ضمن بیان آنکه تعداد خبرنگاران ادبی چند برابر رویدادهای این حوزه است گفت: اما با این همه خبرنگاران ادبی از انعکاس بسیاری از اخبار مهم ادبی، باز می‌مانند.

رضا امیرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این موضوع گفت: رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها در ایران مثل قارچ رشد صعودی دارند، اما در این میان کمتر رسانه‌ای به خوبی از پس مسولیت‌اش بر می‌آید. برخی از این رسانه‌ها نیز به جریانات ساختگی و دروغینی دامن می‌زنند که به نفع فضای ادبی ما نیست.

وی ضمن بیان اینکه برخی از سازمان‌ها برای بزرگ‌نمایی فعالیت‌های خود اقدام به تاسیس خبرگزاری می‌کنند،‌ گفت:  برای رفع مشکلات موجود و ایجاد فضای سالم رسانه‌ای، باید شاهد ایجاد و رشد رسانه‌های خصوصی باشیم. این فعالیت‌ها گاه با بهره‌گیری از بودجه دولت، به ضررخود دولت تمام می‌شوند.

امیرخانی در ادامه تعداد خبرنگاران ادبی را چند برابر رویدادهای ادبی عنوان کرد و افزود: اما با این همه خبرنگاران ادبی از انعکاس بسیاری از اخبار مهم ادبی، باز می‌مانند.

نویسنده کتاب پرفروش "من او" افزود: به تازگی کتاب "یادداشت‌های نیما " را مطالعه کرده‌ام که به کوشش عبدالرضا رضایی‌نیا واز سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده‌است. کتاب از جنبه‌های ادبی مهمی برخوداراست، اما تاکنون در رسانه ها خبر یا نقدی درباره این کتاب ندیده‌ام.

این نویسنده با اشاره به اهمیت کتاب "یادداشت های نیما" گفت: با مطالعه "یادداشت های نیما " به راحتی می‌توان با گوشه‌های تاریک تاریخ روشنفکری ایران آشنا شد. این کتاب با نثری روان و بسیار دلنشین و حتی کمی احساساتی، مثل یک زندگی نامه خودنوشت، حقیقت زندگی نیما را برای ما روشن می‌کند.


در همين رابطه :
ماخذ: مهر

  نظرات
نام:
پست الکترونيک:
وب سايت / وب لاگ
نظر:
 
   
 
   
   صفحه نخست
   يادداشت
   اخبار
   تازه ها
   يادداشت دوستان
   کتابها
   درباره نويسنده
   تيراژ:٨٦٠٢٥٠
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

 
بازديد کننده اين صفحه: ٥٩٧٩
.کليه حقوق محفوظ است
© CopyRight 2008 Ermia.ir & Amirkhani.ir
سايت رسمي رضا اميرخاني
Because when the replica watches uk astronauts entered the replica watches sale space, wearing a second generation of the Omega replica watches, this watch is rolex replica his personal items.